Norbert Prus

Norbert Prus

mgr fizjoterapii, zajmuje się nią od 2015 roku. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach kierunkowych i ukończonych kursach holistycznie podchodzi do zdrowia i sprawności Pacjentów. Zajmuje się fizjoterapią ortopedyczną związaną z bólem kręgosłupa oraz stawów obwodowych w związku z problemami pochodzenia stawowego, mięśniowo- powięziowego i nerwowego. Od 2021 roku realizuje się również jako wykładowca w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie.


Specjalizuje się w terapii wisceralnej (trzewnej) u osób, których dolegliwości są związane z przewlekłym stresem oraz bólem głowy. Jako terapeuta jest dokładny, skrupulatny i dociekliwy oraz dba o każdy aspekt procesu leczenia Pacjenta.

Zrealizowane kursy i szkolenia:

• Kurs terapii manualnej wg Kaltenborn-Evjenth Concept
• Kurs Terapii Tkanek Miękkich
• Techniki manipulacji krótkodźwigniowych HVLA MR
• Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty
• REHA – Terapeutyczny Trening Medyczny
• Nerwy obwodowe kończyny górnej - anatomia, dysfunkcje i sposoby terapii
• Podstawy badania USG układu mięśniowo-szkieletowego dla fizjoterapeutów„Według mnie, najważniejszym aspektem pracy fizjoterapeuty jest holistyczne podejście do terapii. Dlatego każdego pacjenta traktuję indywidualnie w trosce o jego zdrowie.
Podczas wizyty w gabinecie, staram się ustalić źródło problemu, z którym zgłasza się do mnie pacjent oraz na jego rozwiązaniu a nie «zagłaskaniu» dolegliwości.”

Nasz zespół

Wojciech Długołęcki
Wojciech Długołęcki

mgr fizjoterapii, certyfikowany terapeuta manualny, międzynarodowy terapeuta FDM (FDMIC) i asystent na kursach tej metody.
Założyciel gabinetu REH-ART Fizjoterapia.
Więcej >>>

Norbert Prus

mgr fizjoterapii, zajmuje się nią od 2015 roku. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach kierunkowych i ukończonych kursach holistycznie podchodzi do zdrowia i sprawności Pacjentów.
Więcej >>>

Magda Kosmala-Banasik
Magda Kosmala-Banasik

jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie studentka osteopatii na Akademii Osteopatii w Warszawie. Specjalizuje się w pracy z kobietami w ciąży, opiece okołoporodowej oraz szeroko rozumianej uroginekologii.
Więcej >>>

Monika Urban
Monika Urban

jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu ze specjalnością Fizjoterapia w sporcie.
Więcej >>>

Adrian Rogala
Adrian Rogala

fizjoterapeuta oraz naukowiec z zamiłowania. W trakcie specjalizacji w dziedzinie fizjoterapii.
Więcej >>>

Kinga Czyż
Kinga Czyż

kończyła studia licencjackie fizjoterapii na Wyższej Szkole Rehabilitacji gdzie kontynuuje studia magisterskie. Jest dyplomowaną masażystką w zakresie masażu leczniczego, a w tym sportowego, klasycznego i relaksacyjnego. 
Więcej >>>

Martyna Załęska
Martyna Załęska

jest najważniejszą częścią naszego zespołu ponieważ gdyby nie ona moglibyśmy się nigdy nie spotkać, jest przemiłym głosem naszego gabinetu i nieocenioną pomocą dla naszych terapeutów w każdej kwestii.
Więcej >>>

Honorata Franus
Honorata Franus

Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła studia podyplomowe „Neuromusculoskeletal Triage” w Wielkiej Brytanii.
Instruktorka Pilates.
Więcej >>>

Emilia Załęska
Emilia Załęska

jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet, w szczególności w terapii dna miednicy oraz usprawnianiu w okresie okołoporodowym.
Więcej >>>

Przychodząc do nas Twój problem staje się naszym problemem!

Adres

ul. Jana Kazimierza 68/lok. U9
(wejście od ul. Studziennej)
01-248 Warszawa


Kontakt

email: rehartfizjoterapia@gmail.com
telefon: +48 570 178 170

Godziny otwarcia
  • poniedziałek 9.00 – 21.00
  • wtorek 7.00 – 21.00
  • środa 8.00 – 21.00
  • czwartek 8.00 – 21.00
  • piątek 7.00 – 21.00